מטעמי בריאות
עמוד הבית אודות סדנאות בישול ארוחות גורמה אוכל מוכן אירועים מתכונים מתכון בהתאמה אישית צור קשר

מאמרים

תפריט ניקוי רעלים שפוי
פורסם ע"י יעל שראל בתאריך 12/10/2014
הסתו הוא זמן טוב לתהליכי ניקוי הגוף.כדרכי בכל אני מאמינה בדרכים מאוזנות, נעימות, טעימות – כדי שיהיה קל להתמיד בהן. שיטות הניקוי הן רבות – צום מוחלט, צום מיצים, שייקים, מונו דיאט (סוג מזון אחד) ברצוני להציע תהליך מאוד מתון שניתן ומומלץ להתמיד בו למשך כחודש ( גם יותר), וניתן לשמר חלקים ממנו גם בהמשך.
יתרונות הבישול הצמחוני
פורסם ע"י יעל שראל בתאריך 16/4/2014
בישול צמחוני טומן בחובו איכות חיים, תוחלת חיים ארוכה, השפעה חיובית על המראה שלנו, תחושה חיובית, אנרגטיות, משקל מאוזן, רמת כולסטרול טובה, הקטנת הסיכויים למחלות וזהו רק חלק קטן מהיתרונות הטומן בחובו אורח החיים הבריא.
הכנת קינואה
פורסם ע"י יעל שראל בתאריך 21/10/2013
מאז הופעתה של הקינואה ברשימת חומרי הגלם המוכרים בארצנו, יצא לה שם של גיבורת המטבח הבריא. כל מסעדה שרוצה להתהדר באיזו מנה בריאה עושה זאת עם מנה שמכילה קינואה, אלא שצריך לדעת מה כן ומה לא בקינואה.
היתרונות של סדנאות בישול בריא
פורסם ע"י מטעמי בריאות בתאריך 13/3/2013
לאינטרנט ולספרי הבישול יש ההיצע שלהם, אך להשתתפות בסדנת בישול בריא יש ערך מוסף: השתתפות בסדנא עם אנשים אחרים גורמת לסדנא להיות מחייבת, ניתן לחלוק מידע וידע בין האנשים, שכן "אין חכם כבעל ניסיון"
10 טיפים למעבר לאכילת אוכל בריא ולחיים בריאים
פורסם ע"י יעל שראל בתאריך 20/10/2012
תאמינו או לא – עבורי הכלל החשוב ביותר הוא שהאוכל יהיה טעים!!! אם לא לא תאכלו אותו או לפחות לא לאורך זמן.
סדנאות בישול למי זה מתאים
פורסם ע"י יעל שראל בתאריך 16/7/2012
במטעמי בריאות אנו מתאימים תכנית לסדנה/קורס בישול גם לאלו שנעצרו בחביתה - לומדים מההתחלה עקרונות בישול ועבודה כמו שף אבל בבית אוכל של יום יום שאפשר לשמור במקרר ואפילו להקפיא וארוחות גורמה מיוחדות שרק נראה שעבדו עליהן שעות רבות.
הקשר בין אוכל בריא לאנטי אייג'ינג
פורסם ע"י אוכל בריא בתאריך 27/2/2012
יש דיאטות שונות אשר מטרתן לשמור על מראה צעיר הן מבחינה פנימית והן מבחינה חיצונית. האם יצא לך להסתכל במראה הבוקר ולחשוב לעצמך "ואוו.. אני נראית ממש טוב!" או לחלופין עוברת בראשך המחשבה "מתי קרה שהזדקנתי כל כך..?"
טיפים לאירוח מושלם
פורסם ע"י MBFOOD בתאריך 19/12/2011
בין אם אתם נמנים בין אוכלוסית האנשים אשר אוהבת לארח ובין אם לא בשלב זה או אחר גם אתם תמצאו עצמכם מזמינים אורחים אל ביתכם בין אם לארוחה מושקעת או לקפה ועוגה. בכתבה שלפניכם אנו מעלים רעיונות נהדרים לאירוח מושלם אשר יהפכו את האירוח לקל יותר וגם למיוחד יותר.
קייטרינג גורמה
פורסם ע"י מטעמי בריאות בתאריך 1/11/2011
אם נבחן לעומק את הקונוטציות העולות בראשנו לראשונה בהתייחס אל המילים גורמה, קייטרינג. לא בטוח שנמצא בחשיבה הראשונית קשר בין השניים.. אך תופתעו לגלות כי קיים קשר הדוק בין השניים.. קייטרינג גורמה הינו שירות חדש של מסעדות גורמה. מגישים לכם בביתכם שלכם ארוחת גורמה! או בסלנג העכשווי "גורמה עד הבית"
צום לעידוד תהליכי דה טוקסיפיקציה
פורסם ע"י יעל שראל בתאריך 12/10/2011
יום כיפור הוא בסתו, כסתיו כמו גם האביב הן עונות בהן מומלץ לבצע ניקוי רעלים כללי לגוף. צום הוא דרך מצויינת לניקוי זהו תהליך של דה טוקסיפיקציה. קיימות כמה דרכים לבצע ניקוי בין אם בצום ובין אם בנטילת תמציות צמחים שעוזרות לניקוי רעלים או שילוב בין שני הדברים.
סדנאות בישול חווייתיות
פורסם ע"י סדנאות בישול בתאריך 26/7/2011
אם את או אתה מוצאים עצמכם ערב ערב בהתלבטות נמשכת מה אכין הערב לקטנטנים לאכול, חביתה וסלט..? שוב...? אולי כדאי שתשקלו לפרגן לעצמכם בסדרה של סדנאות בישול חווייתיות של מטעמי בריאות!
סדנאות בישול בריאותיות – סיפורי לקוחות
פורסם ע"י יעל שראל בתאריך 18/7/2011
אחד האתגרים הגדול ביותר היה התאמת המזון לקו הבריאות – זה סיפור אודות בחורה צעירה עם מחלה (למעשה שילוב של שתי מחלות) שבשל מחלתה זו היא בחרה להיות מטופלת בשיטה מסוימת אשר הגבילה אותה במזונות רבים. היא לא יכלה לאכול סוגים רבים של מאכלים ולכן בסיוע שלי הותאמו המאכלים האהובים עליה למרכיבים אשר היא יכולה לצרוך.

מאמרים  |  סדנאות בישול | לקוחות ממליצים  | סדנאות בישול צמחוניות | סדנאות בישול טבעוניות | סדנאות בישול ללא סוכר | אוכל מוכן לחגים