מטעמי בריאות
עמוד הבית אודות סדנאות בישול ארוחות גורמה אוכל מוכן אירועים מתכונים מתכון בהתאמה אישית צור קשר

סדנאות בישול למי זה מתאים

פורסם ע"י יעל שראל בתאריך 16/7/2012

מתנה מושלמת ליום הולדת – והכי כיף לחגוג ביחד..

1.      בת/בן זוגך אוהבים לבשל – מזמן אתם מודעים לאורח חיים בריא ואוכל בריא בפרט. התפריט מותאם לצרכים שלכם – עסוקים ועובדים הרבה שעות מחוץ לבית – מה אפשר להקפיא מה לא, תבשילי שרשרת – איך ממוצר אחד שמבשלים אפשר להכין כמה מנות שונות וחלק מהן להקפיא.

2.      לבת המתבגרת יש יום הולדת – היא מאוד מתעניינית בבישול מוציאה מתכונים מהאינטרנט אבל צריכה עוד הדרכה והבנה בעקרונות התזונה הבריאה . האמא והבת באות לסדנה לפעמים מזמינים גם עוד אחות, את הכלה או חברה של הבת וכולן ביחד מבשלות ואוכלות

3.      ועוד רעיון שעשינו לא מזמן –יום הולדת עגול למישהי – הבעל ארגן הפתעה – היא וחברותיה יצאו לארוחת בוקר (חבל כי הן לא הגיעו מספיק רעבות) – משם הגיעו למטעמי בריאות הכינו אוכל שאותו לקחו איתן לאירוע שהתארגן בינתיים בבית והווה המשך ההפתעה לבעלת השימחה.

4.      קבוצה של נשים נוהגת לחגוג את ימי ההולדת יחד במסעדה – הפעם החליט לעשות מזה זמן שבעלת השמחה מודעת מאוד לבריאות הפעם החליטו לחגוג בסדנה שבה הכינו את האוכל יחד וישבו לסעודה.

5.      אירוע מאוד מרגש שיזמו האחיניות לדודה שהגיעה לגיל ארבעים אחרי נצחון מחלת הסרטן – 35 נשים - סדנת שהיא בעיקרה הדגמה עם השתתפות חלקית של אלו שכן רצו להתנסות – ערכנו מזנון מפואר מאוכל שחלקו הוכן מול עיני המשתתפות וחלקו הוכן מראש – לכל המנות ניתנו המתכונים ולאחר ברכות מרגשות כמובן שאוכלים את עוגות השחיתות הביאו חלק מהמשתתפות (הן לא ויתרו)


ולא רק יום הולדת

1.      ועד ההורים של שכבה מסויימת החליט לקנות הפעם מתנה קצת שונה – כל הכיתות המקבילות קנו סדנה למורות שיבואו כולן בצוות לסדנת בישול וארוחה משותפת.

2.      צוות עובדים בא לפעילות מגבשת של סדנאות בישול שמסתיימת בארוחה משותפת

 


יום נישואין

הכנה משותפת של האוכל וארוחה רומנטית בגינה פרטית בלי כל הסועדים בשולחנות בסביבה במסעדה, והבלגן והכלים נשארים מאחור.


כולם רוצים להיות מאסטר שפים

אבל מה לעשות שיש כאלה שלא הגיעו לשלב שאחרי החביתה?

במטעמי בריאות אנו מתאימים תכנית לסדנה/קורס בישול גם לאלו שנעצרו בחביתה –

לומדים מההתחלה עקרונות בישול ועבודה כמו שף אבל בבית אוכל של יום יום שאפשר לשמור במקרר ואפילו להקפיא וארוחות גורמה מיוחדות שרק נראה שעבדו עליהן שעות רבות.מאמרים  |  סדנאות בישול | לקוחות ממליצים  | סדנאות בישול צמחוניות | סדנאות בישול טבעוניות | סדנאות בישול ללא סוכר | אוכל מוכן לחגים