מטעמי בריאות
עמוד הבית אודות סדנאות בישול ארוחות גורמה אוכל מוכן אירועים מתכונים מתכון בהתאמה אישית צור קשר

קייטרינג גורמה

פורסם ע"י מטעמי בריאות בתאריך 1/11/2011

אם נבחן לעומק את הקונוטציות העולות בראשנו לראשונה בהתייחס אל  המילים גורמה, קייטרינג. לא בטוח שנמצא בחשיבה הראשונית קשר בין השניים.. גורמה נחשב  אוכל ייחודי המוגש במנות קטנות יחסית, מעוטרות ומושקעות. ארוחות גורמה מוגשות ברוב המקרים במסעדות גורמה נחשבות השמות דגש רב על הגשת המזון ועל האווירה הנאותה לארוחת גורמה. קייטרינג לרובנו יתקשר לשפע של אוכל איכותי, עם הגשה עצמית ופחות דגש על אווירה ועל הגשה.

אך תופתעו לגלות כי קיים קשר הדוק בין השניים.. קייטרינג גורמה הינו שירות חדש של מסעדות גורמה. מגישים לכם בביתכם שלכם ארוחת גורמה! או בסלנג העכשווי "גורמה עד הבית"


קייטרינג גורמה

ישנם מגוון סוגי קייטרינג: קייטרינג יפני, קייטרינג איטלקי, קייטרינג צרפתי, קייטרינג חלבי, קייטרינג בשרי, קייטרינג צמחוני וטבעוני ולאלו המקפידים על תזזונה בריאה לטובת חיטוב והרזייה יש גם קייטרינג דיאטטי.., תחת תפריטי קייטרינג גורמה תוכלו למצוא מגוון רחב של מאכלים כגון: פטה כבד, עלי גפן ממולאים, מגוון סלטים מיוחדים, מאפים מיוחדים, פסטות, פשטידות, דגים, בשרים ואי אפשר בלי מגוון קינוחים.

ההבדל בין מנות הגורמה של מטעמי בריאות למנות רגילות הינו בכך שמנות הגורמה של מטעמי בריאות מוכנות ע"י שפית הבית, יעל שראל, המנות מוכנות ממרכיבים טריים, צורת הגשה מוקפדת עם תוספות המשדרות גורמה.

קייטרינג גורמה הינו קייטרינג ייחודי המותאם לצרכים של בעלי האירוע המיוחד. בעלי האירוע בוחרים כיצד יעטרו את המנות שלהם מבחינת צבעי עיטור וכלי ההגשה. קייטרינג גורמה נחשב לקייטרינג אישי אך איכותי ביותר.

מחירן של מנות קייטרינג גורמה תלויות במרכיבי המנה, כך מן הסתם קייטרינג חלבי עשוי לעלות פחות מאשר קייטרינג מאכלי ים בשל פערי עלויות חומרי גלם.

מאמרים  |  סדנאות בישול | לקוחות ממליצים  | סדנאות בישול צמחוניות | סדנאות בישול טבעוניות | סדנאות בישול ללא סוכר | אוכל מוכן לחגים